Conlang Wiki
Laszlő (dyskusja | edycje)
(Utworzył nową stronę „'''Mistrzostwa Jaruzji w piłce nożnej''' odbędą się w lipcu 2010 w Kolaszynie i Morynii. Wystąpią w nich 24 drużyny. == Stadiony == == Eliminac…”)
 
Znacznik: VisualEditor
 
(Nie pokazano 6 wersji utworzonych przez 3 użytkowników)
Linia 1: Linia 1:
  +
'''Mistrzostwa Jaruzji w piłce nożnej''' odbyły się w lipcu 2010 w [[Kolaszyn]]ie i [[Morynia|Morynii]]. Wystąpiły w nich 24 {{Mistrz|title2 = Mistrzostwa Jaruzji w Piłce Nożnej 2010|title1 = Xhampionat Arusńyhi v Futbalu 2010|dyscyplina = piłka nożna|organizator = JFIF|image1 = 2010mjwpn.png|gospodarz = Morynia, Kolaszyn|otwarcie = 14 czerwca 2010|zamknięcie_(finał) = 14 lipca 2010|liczba_drużyn = 26|liczba_stadionów = 12 (w 10 miastach)|i_miejsce = Bursztynowe Wybrzeże|ii_miejsce = Euskadia|iii_miejsce = Swenia|caption1 = Szczegóły turnieju|liczba_meczów = 59|liczba_bramek = -|oglądalność = 2 396 122 (46 921 na mecz)|król_strzelców = Ajar Kadimich (Euskadia) (5 goli)|najlepszy_zawodnik_(mvp) = -}}drużyny.
'''Mistrzostwa Jaruzji w piłce nożnej''' odbędą się w lipcu 2010 w [[Kolaszyn]]ie i [[Morynia|Morynii]]. Wystąpią w nich 24 drużyny.
 
   
 
== Stadiony ==
 
== Stadiony ==
Linia 10: Linia 10:
 
! Wygr - rem - por
 
! Wygr - rem - por
 
! Bramki
 
! Bramki
|-
+
|-
 
| Leukozja
 
| Leukozja
| 1
+
| 2
| 3
+
| 4
| 1-0-0
+
| 1-1-0
 
| 4-2
 
| 4-2
 
|-
 
|-
 
| Euskadia
 
| Euskadia
| 1
+
| 2
| 3
+
| 6
| 1-0-0
+
| 2-0-0
| 2-1
+
| 5-1
 
|-
 
|-
 
| Szindadia
 
| Szindadia
| 1
+
| 2
| 1
+
| 2
| 0-1-0
+
| 0-2-0
 
| 0-0
 
| 0-0
 
|-
 
|-
 
| Imperia
 
| Imperia
  +
| 2
 
| 1
 
| 1
| 1
+
| 0-1-1
| 0-1-0
+
| 0-1
| 0-0
 
 
|-
 
|-
 
| Selewia
 
| Selewia
| 1
+
| 2
| 0
+
| 3
| 0-0-1
+
| 1-0-1
| 1-2
+
| 2-2
 
|-
 
|-
 
| WM Rzem
 
| WM Rzem
| 1
+
| 2
 
| 0
 
| 0
| 0-0-1
+
| 0-0-2
| 2-4
+
| 2-7
|-
 
 
|}
 
|}
Euskadia-Selewia 2:1
+
Euskadia-Selewia 2:1<br />
Szindadia-Imperia 0:0
+
Szindadia-Imperia 0:0<br />
 
Leukozja-WM Rzem 4:2
 
Leukozja-WM Rzem 4:2
   
WM Rzem-Euskadia
+
WM Rzem-Euskadia 0:3<br />
Selewia-Imperia
+
Selewia-Imperia 1:0<br />
Szindadia-Leukozja
+
Szindadia-Leukozja 0:0
  +
 
Imperia-WM Rzem 2:0<br />
 
Szindadia-Selewia 1:0<br />
  +
 
Leukozja-Euskadia 2:0
  +
 
Euskadia-Szindadia 3:1<br />
 
WM Rzem-Selewia 0:5<br />
 
Leukozja-Imperia 1:1
  +
 
WM Rzem-Szindadia 0:3<br />
 
Imperia-Euskadia 2:0<br />
 
Selewia-Leukozja 0:0
  +
  +
=== Grupa B ===
  +
<br />
  +
Rodzka-Kugulstan 0:2<br />
  +
Weneda-Bałtyki 1:0<br />
  +
Zimka-Ujguria 1:0<br />
  +
  +
Ujguria-Rodzka 1:1<br />
  +
Kugulstan-Bałtyki 2:1<br />
  +
Weneda-Zimka 0:0<br />
  +
  +
Bałtyki-Ujguria 3:1<br />
  +
Weneda-Kugulstan 3:1<br />
  +
Zimka-Rodzka 2:3<br />
  +
  +
Rodzka-Weneda 1:0<br />
  +
Ujguria-Kugulstan 1:1<br />
  +
Zimka-Bałtyki 3:3<br />
  +
  +
Ujguria-Weneda 0:3<br />
  +
Bałtyki-Rodzka 0:1<br />
  +
Kugulstan-Zimka 8:0
  +
  +
=== Grupa C ===
  +
Prusenia-Kazachstan 2:0<br />
  +
Parsistan-Merezja 0:2<br />
  +
Romania-Tocharstan 1:0<br />
  +
  +
Tocharstan-Prusenia 0:7<br />
  +
Kazachstan-Merezja 2:0<br />
  +
Parsistan-Romania 1:1<br />
   
  +
Merezja-Tocharstan 1:0<br />
Imperia-WM Rzem
 
  +
Parsistan-Kazachstan 0:1<br />
Szindadia-Selewia
 
  +
Romania-Prusenia 2:2<br />
Leukozja-Euskadia
 
   
  +
Prusenia-Parsistan 4:1<br />
Euskadia-Szindadia
 
  +
Tocharstan-Kazachstan 0:2<br />
WM Rzem-Selewia
 
  +
Romania-Merezja 2:1<br />
Leukozja-Imperia
 
   
  +
Tocharstan-Parsistan 0:2<br />
WM Rzem-Szindadia
 
  +
Merezja-Prusenia 1:1<br />
Imperia-Euskadia
 
  +
Kazachstan-Romania 0:0<br />
Selewia-Leukozja
 
  +
[[Kategoria:Panslawia:Sport]]

Aktualna wersja na dzień 14:06, 6 kwi 2018

Mistrzostwa Jaruzji w piłce nożnej odbyły się w lipcu 2010 w Kolaszynie i Morynii. Wystąpiły w nich 24

drużyny.

Stadiony[]

Eliminacje[]

Grupa A[]

Reprezentacja Mecze Pkt Wygr - rem - por Bramki
Leukozja 2 4 1-1-0 4-2
Euskadia 2 6 2-0-0 5-1
Szindadia 2 2 0-2-0 0-0
Imperia 2 1 0-1-1 0-1
Selewia 2 3 1-0-1 2-2
WM Rzem 2 0 0-0-2 2-7

Euskadia-Selewia 2:1
Szindadia-Imperia 0:0
Leukozja-WM Rzem 4:2

WM Rzem-Euskadia 0:3
Selewia-Imperia 1:0
Szindadia-Leukozja 0:0

Imperia-WM Rzem 2:0
Szindadia-Selewia 1:0

Leukozja-Euskadia 2:0

Euskadia-Szindadia 3:1
WM Rzem-Selewia 0:5
Leukozja-Imperia 1:1

WM Rzem-Szindadia 0:3
Imperia-Euskadia 2:0
Selewia-Leukozja 0:0

Grupa B[]


Rodzka-Kugulstan 0:2
Weneda-Bałtyki 1:0
Zimka-Ujguria 1:0

Ujguria-Rodzka 1:1
Kugulstan-Bałtyki 2:1
Weneda-Zimka 0:0

Bałtyki-Ujguria 3:1
Weneda-Kugulstan 3:1
Zimka-Rodzka 2:3

Rodzka-Weneda 1:0
Ujguria-Kugulstan 1:1
Zimka-Bałtyki 3:3

Ujguria-Weneda 0:3
Bałtyki-Rodzka 0:1
Kugulstan-Zimka 8:0

Grupa C[]

Prusenia-Kazachstan 2:0
Parsistan-Merezja 0:2
Romania-Tocharstan 1:0

Tocharstan-Prusenia 0:7
Kazachstan-Merezja 2:0
Parsistan-Romania 1:1

Merezja-Tocharstan 1:0
Parsistan-Kazachstan 0:1
Romania-Prusenia 2:2

Prusenia-Parsistan 4:1
Tocharstan-Kazachstan 0:2
Romania-Merezja 2:1

Tocharstan-Parsistan 0:2
Merezja-Prusenia 1:1
Kazachstan-Romania 0:0